DRUGA LIGA / 1. KOLO

Mladost Lob.Bet postigla dva gola u nadoknadi

Vukčevič dva puta u metu. Foto: FSCG

Fudbaleri Mladosti Lob.Bet savladali su Iskru rezultatom 3:0 (3:0) u poslednjoj utakmici prvog kola Druge lige.

Utakmicu na stadionu trening kampa Fudbalskog saveza Crne Gore na Starom aerodromu obilježio je sa dva gola, Igor Vukčević.

Napadač ekipe iz Donje Gorice prvi gol postigao je u 18. minutu na centaršut Lazara Kneževića.

Gosti su, hendikepirani izlaskom Bogdana Obradovića zbog crvenog kartona, dva puta kapitulirali u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena.

Prvo je u 47. minutu, Kristijan Vuljaj, nakon dodavanja Marka Kažića, iskosa pogodio suprotni ugao, po zemlji, da bi dva minuta kasnije Vukčević nakon duge lopte predriblao Nikolu Čelebića i šutnuo, takođe po zemlji, ali u bliži ugao. Čuvar mreže Danilovgrađana, Milovan Vujisić bio je nemoćan.

Nakon odmora nije bilo većih uzbuđenja osim u 83. minutu, kada je fubdaler Mladosti Lob.Bet Nikola Radusinović sa 12 metara, iz dobre pozicije, šutirao preko prečke.

Grbalj – Ibar 2:0 (1:0)