CRNOGORAC U ODLIČNOJ FORMI

Mugoša golom pogurao Inčon ka pobjedi

Crnogorski napadač Stefan Mugoša je u fantastičnoj formi. Danas u okviru 29. kola K1 lige Južne Koreje pogodio u pobjedi njegovog Inčona nad Daeguom, 2:1.

Nije dobro krenulo za tim crnogorskog fudbalera. Već u 18. minutu za vođstvo Daegua pogodio je In-Či Jeong.

Ipak, drugo poluvrijeme bilo je u znaku Inčona, a preokret je pokrenuo Mugoša. Igrao se 50. minut kada je ofanzivac iz Crne Gore pogodio na asistenciju Bo-Sub Kima. Bio je njegov 14. gol u sezoni i prvi je strijelac lige ispred Stanislava Iljutčenka koji je do sada u ovoj sezoni 12 puta tresao mreže.

Potpuni preokret stigao je u 64. minutu kada je mrežu Daegua pogodio Do-Hjeok Kim.

Inčon je inače u grčevitoj borbi za opstanak, a ovo im je prva pobjeda poslije 10. avgusta kada su bili bolji od Jeju junajteda u gostima, 1:0.