1.CFL / 11. KOLO

Jedinstvu odgovaraju timovi sa mora

Fudbaleri Jedinstva slavili su na gostovanju Bokelju u Kotoru 2:1 u okviru 11. kola Prve crnogorske fudbalske lige.

Bio je to treći vezani trijumf Bjelopoljaca koji kako sezona odmiče pružaju sve bolje partije.

Kao i uvijek, raspoložen je bio Medo Juković, a sebe je “počastio” pogotkom već u 10. minutu kada je lijepo naletio na odbijenu loptu i poslao je u mrežu.

Jedinstvo je držalo prednost, a nagradu u vidu drugog pogotka dobili su u finišu poluvremena kada je Stefana Spasojevića savladao Armin Bošnjak.

Drugo poluvrijeme dobro su otvorili Kotorani, a uspjeli su u 61. minutu i da smanje zaostatak. Probio je po desnoj strani brzonogi Dejan Perović, ubacio loptu u kazneni prostor, a na nju je naletio Vasilije Čavor i postigao pogodak.

Žurilo se Bokelju, pokušali su da dođu do izjednačenja, ali ispostaviće se da je gol Čavora bio i poslednji na meču.