2. CFL / 11. KOLO

Mladost Lob.bet čuva vrh drugoligaškog karavana

Druga uzastopna pobjeda za Mladost lob.bet u 2. CFL za miran san na vrhu tabele. Tim iz Donje Gorice je u derbiju 11. kola pobijedio Lovćen 1:0, golom u samom finišu.

Derbi je riješen golom Deiransupense Nobirakija u 91. minutu, iz velike gužve. Protesvovali su gosti jer nije bilo jasno da li je lopta prešla gol-liniju, ali sve je bilo uzalud. Japanski fudbaler je ušao u igru samo šest minuta ranije.

Cetinjani su tako doživjeli treći poraz u posljednja četiri kola i napravili su korak unazad u borbi za vrh tabele jer su trenutno na četvrtom mjestu.

Lovćen je ostao i sa desetoricom, jer je Nikola Draganić dobio drugi žuti karton u 71. minutu.

Ekipa Nedeljka Vlahovića ostala je jedina ekipa u ligi koja nema nijedan poraz nakon 10. kola. Upisali su šest trijumfa, uz četiri remija.

Mladost će u narednom kolu biti slobodno, dok će Lovćen dočekati Grbalj.

Rudar – Podgorica 5:2