Zvrko u 90. minutu poništio majstoriju Mirosavljeva

U drugom duelu šestog kola 1. CFL fudbaleri Petrovca i Sutjeske podijelili su bodove – 1:1.

Podsjećamo juče je Jezero u Donjoj Gorici savladalo Mladost Lob.bet, 2:1.

U četvrtom minutu Sutjeska je imala veliku šansu da brzo dođe do prednosti. Franeta je nespretno intervenisao, a lopta je došla do Strikovića koji je šutirao neometan sa nekih 15 metara, ali pored gola.

Nastupio je period meča u kojem se nije dešavalo mnogo toga i onda u 43. minutu – ljepotica.

Matanović je asistirao, a Mirosavljev iz prve poklopio loptu iz voleja spoljnim dijelom stopala. Prelijepa parabola sa nekih 16 metara je matirala golamana Kordića.

U drugom dijelu bilo je nekoliko prilika na obje strane terena, a u 90. minutu, kada se činilo da domaći ne mogu do poravnanja, Nikola Zvrko pogađa za izjednačenje i veliko slavlje na stadionu u Petrovcu.

Od 20 časova igraju se još tri posljednja meča šestog kola. Budućnost dočekuje Arsenal, Rudar gostuje Dečiću, dok će u Baru snage odmjeriti Mornar i Jedinstvo.