Mreže mirovale pod Vrmcem

Otrant u sudijskoj nadoknadi ostao bez tri boda i prvog mjesta. Foto: FSCG

Fudbaleri Lovćena i Otranta remizirali su u Kotoru (0:0) na otvaranju četvrtog kola Druge crnogorske lige.

Prvo poluvrijeme na stadionu pod Vrmcem pripalo je Ulcinjanima, Cetinjani su bili bolji nakon velikog odmora, ali su mreže ostale netaknute.

Najbolju priliku za tim Dejana Vukićevića u prvom poluvremenu je propustio Halil Muharemović, kada je obišao i protivničkog golmana, Jovana Perovića, ali je pogodio samo spoljni dio mreže.

Igrači najstarijeg crnogorskog kluba su u drugom poluvremenu preuzeli inicijativu. Iskusni Benjamin Kacić i Vuko Vicković su opasno zaprijetili sa distance. Udarac Kacića je odbranio Jasmin Agovića, dok se prilikom šuta Vickovića ispriječila prečka.

Bio je ovo prvi remi Lovćena nakon dva startna poraza i pobjede u Beranama u prošlom kolu. Fudbaleri Otrant Olimpika su poslije odličnog starta u prva dva kola vezali drugi remi.

Sjutra (nedjelja) od 16.30 časova igraju: Igalo – Internacional i Grbalj – Podgorica. Dva i po sata kasnije sastaju se: Iskra – Berane i Kom – Bokelj.