Popović: Nismo dale maksimum, moramo da se borimo

Poraz Budućnosti od Bitighajma 27:22, u prvom kolu Lige šampiona nije bio neočekivan, ali trener plavih djevojaka Bojana Popović smatra da je ekipa igrala dobro do perioda kada je ponestalo snage, što je protivnik kaznio.

Znale smo da Bitighajm trči najviše u Ligi šampiona. Igrale smo dobro prvih 25 minuta dok smo imale snage, nakon toga je došlo do pada, što je protivnik kažnjavao. Mnoge igračice dugo nijesu bile u trenažnom procesu, pa sam i očekivala probleme u napadu. U drugom poluvremenu smo im dozvolile da dođu do četiri gola prednosti i to je bila nedostižna razlika. Nijesmo dale maksimum, jasno je da moramo da se borimo i da radimo naporno, jer imamo mnogo novih igračica. Tehničke greške su nas na kraju odvele u poraz“, rekla je Bojana.