Igalo novi lider

Slavlje fudbalera Internacionala (foto: FSCG)

Fudbaleri Igala su iskoristili remi Otranta i Bokelja i pobjedom u Beranama 3:0 (2:0) zaposjeli vrh tabele Druge lige.

Mrežu domaćih načeo je Nelson Augustin Kordoba odličnim prodorom u 11. minutu. Prednost Hercegnovljana duplirao je devet minuta kasnije Milovan Ilić.

Ništa nije mogao u tom 20. minutu da uradi golman domaćih Filip Babović, ali zato na njegovu dušu svakako ide treći gol u 55. minutu, kada je Stefan Čobeljić na prvu stativu ubacio loptu koja je čuvaru mreže Berana praktično prošla kroz ruke.

Debitant u drugoligaškom karavanu, Internacional, upisao je drugu pobjedu u sezoni i to protiv Iskre 1:0 (1:0).

Gol vrijedan tri boda postigao je Igor Vukčević u 42. minutu sa oko 17 metara pored loše postavljenog golmana Danilovgrađana Nikole Radovića.