Otrantu odgovara Berane, Lovćen u pet minuta okrenuo Igalo

Na otvaranju osmog kola Druge crnogorske fudbalske lige svoje mečeve odigrali su Berane i Otrant, kao Igalo – Lovćen. Tim Dejana Vukićevića slavio je u Beranama 2:0, dok su Cetinjani nakon preokreta bili bolji od Igaljana, 2:1.

Na Gradskom stadionu u Beranama, Otrant je od samog starta preuzeo inicijativu, a sa golovima bivšeg igrača Iskre Halila Muharemovića u 35. i Miloša Krkotića u 52. nije bilo dileme da će se tri boda odnijeti u Ulcinj.

Ovo je četvrta pobjeda u prvenstvu za Otrant, a takođe i četvrta uzastopna protiv tima Berana.

U drugom duelu od 16 časova, nakon početnog odmjeravanja snaga, u duelu Igala i Lovćena bilo je najzanimljivije u finišu prvog poluvremena.

Prvo su domaći poveli u 39. minutu golom Aleksandra Đukanovića, da bi nakon toga za pet minuta Tacuto Sensui i Luka Bojić režirali preokret vrijedan trijumfa.