Đorđević poništio Krstovića, novi remi Arsenala i Sutjeske

Runda broj 12 je počela, a u prvom meču remi u reprizi prošlosezonskog finala Kupa. Nakon 2:2 u Nikšiću, fudbaleri Arsenala i Sutjeske su danas odigrali 1:1 u Tivtu.

Sve vrijedno pomena dogodilo se tokom prvih 45 minuta.

Nikšićani su poveli u 36. minutu. Đorđe Šaletić je centrirao iz kornera, defanzivac domaćina Jovan Dašić nije baš najspretnije reagovao već je prebacio loptu na drugu stativu, a Srđanu Krstoviću je ostalo samo da se pokloni.

Dva minuta kasnije – izjednačenje. Ekipa Milije Savovića, koji ne zna za poraz od kada je sjeo na klupu Arsenala (dvije pobjede i remi), došla je do 1:1 golom Bobana Đorđevića koji je postigao sedmi gol u sezoni. Damjan Mugoša je ubacio loptu sa desne strane, a napadač Arsenala šutirao iz prve sa desetak metara. Međutim, ovaj gol ide na dušu golmana Sutjeske Suada Ličine koji je loše reagovao.

U nastavku je bilo polu prilika na obje strane, ali se rezultat nije mijenjao.