Bokelj bez problema sa Lovćenom

(foto: FSCG)

Lider 2. CFL, Bokelj savladao je Lovćen na svom terenu sa 3:1 u 11. rundi. Prethodno je Otrant bio bolji od Internacionala (1:0), dok su Berane i Grbalj podijelili bodove (1:1).

Već u 11. minutu izabranici Slobodana Draškovića probili su bedem ispred gola Cetinjana. Mrežu najstarijeg kluba u Crnoj Gori pogodio je Dejan Pepić sa bijele tačke.

Odgovor Lovćena nije se čekao dugo. U 18. minutu vodeći pogodak Pepića poništio je Božidar Bujiša.

Međutim, rezultatski egal nije bio dugo na snazi. Poslije lijepog centaršuta Lazara Pajovića iz slobodnog udarca glavom je pogodio Balša Ćetković.

Pitanje pobjednika riješeno je u 64. minutu. Zaid Niković je skrivio jedanaesterac, dobio drugi žuti karton, a ponovo je siguran egzekutor najstrože kazne bio Dejan Pepić.