“Radili smo sve suprotno od onog što smo se dogovorili”

Košarkaši Sutjeske se sa polovičnim učinkom vraćaju iz Širokog Brijega. Nakon pobjede nad TFT Skopljem (74:60), uslijedio je poraz od lidera ABA 2 lige, Zlatibora (72:845).

Zlatibor je u ovom momentu mnogo kvalitetnija ekipa od nas. Loše smo odigrali prvo poluvrijeme u oba pravca, primili smo čak 10 trojki. Bukvalno smo radili sve suprotno od onoga što smo se dogovorili prije meča. Ekipa je pokazala reakciju u drugom poluvremenu, u trećoj četvrtini smo odigrali jako odbranu prišli na sedam poena zaostatka. Upravo u tom momentu nam je pala koncentracija, primili smo pet poena zaredom i tu je utakmica bila gotova“, rekao je nakon meča sa Zlatiborom trener Sutjeske, Miloš Minić.

Zlatibor prijeti da kao i pretprošle sezone uzme ABA 2 krunu.

Riješili smo meč već u prvom poluvremenu fantastičnim šutem za tri poena (17-10). Košarkaši Sutjeske su pokušali da preuzimaju, ali smo rješavali i unutrašnji i spoljašni mis meč na visokom nivou… Zasluženo smo dobili“, kazao je šef stručnog štaba, Zlatibora, Strajin Nedović.