MLADEN MILINKOVIĆ

“Svoje prilike smo propustili u prvom poluvremenu”

Pozitivan nalet Budućnosti koji je započeo u posljednja dva kola 1. CFL pobjedama nad Arsenalom (6:0) i Jedinstvom (2:1) danas je prekinut. Mornar je na Topolici uspio da nokautira šampiona (1:0) golčinom Jovana Baošića u 51. minutu.

Mladen Milinković, trener Budućnosti, čestitao je Mornaru na pobjedi, ali i na svemu što rade ove sezone. Ističe da je njegov tim znao da je prekid veliko oružje Barana.

Čestitam Mornaru na pobjedi, kao i na svemu što rade u aktuelnoj sezoni. Znali smo da prekid može da bude oružje protivnika i utakmicu je riješio jedan detalj, taj slobodni udarac“, započeo je Milinković nakon meča.

Smatra da je njegov tim svoje šanse propustio u prvom poluvremenu.

“Mi smo svoje prilike propustili u prvom poluvremenu, kada smo imali i igru i izrađene prilike. Sigurno bi sve drugačije bilo da smo iskoristili te neke šanse ili bili mirniji na pasu u završnici akcija. Sada nakon poraza nam ostaje samo da čestitamo rivalu“, zaključio je šef struke plavo-bijelih.

Budućnost je ostala lider i poslije ovog kola iako sada imaju jednak broj bodova kao drugoplasirani Dečić.

Mladost Lob.bet – Arsenal 1:2