1. CFL / 32. KOLO

Mladost Lob.bet slavila u derbiju začelja, dva gola Babića pod Malim brdom

Mladost Lob.bet je u derbiju začelja savladala Rudar minimalnim rezultatom 1:0 i pobjegla “fenjerašu” četiri boda nakon 32. kola 1. CFL.

Zlata vrijedne bodove Donjogoričanima donio je Aleksa Maraš iz jedanaesterca u 50. minutu.

Najstrožu kaznu je skrivio Jasmin Muhović, startom nad Dušanom Vukovićem u kaznenom prostoru.

Petrovac je pod Malim brdom savladao Jezero rezultatom 2:1. Oba gola za Nebeskoplave postigao je Slobodan Babić.

Srpski napadač je u 20. minutu primirio dugu loptu i sa desne strane je po zemlji poslao u dalju ugao.

Drugi pogodak, Babić je postigao u 79. minutu, nakon centaršuta Dejana Boljevića.

Između golova Babića, rezultat je u 70. minutu poravnao Matija Stijepović udarcem praktično iz mrtvog ugla. Samo on zna da li je namjerno ciljao mrežu ili je želio da centrira.

Jedinstvo i Arsenal su podijelili bodove u Bijelom Polju – 1:1.

Gosti su poveli na isteku pola sata igre. Iz slobodnog udarca, praktično na sredini igrališta, Ilija Tučević je centrirao u srce šesnaesterca, gdje je Marko Merdović između protivničkih štopera poslao loptu u mrežu.

Bod je domaćima donio iskusni Žarko Korać iz jedanaesterca u 5. minutu sudijske nadoknade. Prethodno je nakon udarca upravo Koraća, lopta pogodila u ruku Damjana Dakića, koji je bio na travi.

Budućnost – Sutjeska 2:2