Omladinska reprezentacija remizirala sa Švajcarskom

U prvom prijateljskom meču koje su odigrale reprezentacija Crne Gore i Švajcarske rezultat je bio 1:1

Bolje je otvorila meč naša reprezentacija, a kao nagrada tome došao je gol prvotimca Budućnosti, Vasilija Adžića, koji je pogodio sa bijele tačke.

Imali su izabranici Gorana Perišića još par prilika da dođu do prednosti ali je Tim Hotiger bio raspoložen na golu gostiju.

U drugom poluvremenu, nakon samo četri minuta igre ispala je odbrana “sokolića” pa je mrežu za izjednačenje zatresao Ugo Para. Pokušavali su da dođu do pobjednosnog gola i jedni i drugi, imali su gosti stopostotnu priliku ali je na golu dobro reagovao Petar Boričić, tako da je rezultat ostao neriješen.

Drugi meč između Crne Gore i Švajcarske odigraće se u četvrtak, takođe od 19 časova.