2. CFL: Bokelj preuzeo lidersku poziciju, Otrant u drugom dijelu slomio Igalo

(foto: FSCG)

Bokelj se vratio pobjedama u 18. kolu 2. CFL. Kotorani su pobijedili Internacional 4:1 i zasjeli na prvo mjesto drugoligaškog karavana.

Baba Musa Alhasan u 19. minutu probio je odbranu gostiju na stadionu pod Vrmcem za vođstvo domaćeg sastava. Internacional je 41. izjednačio preko napadača Igora Vukčevića te pokazao da neće biti lak zalogaj za pretendenta na elitu.

Ipak, u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena kapiten Bokelja Dejan Pepić pogodio je za 2:1. U drugom poluvremenu po još gol u mreži Internacionala dodali su Pepić i Vladan Kordić za konačnih 4:1 i 10. slavlje svog tima u sezoni. Sa druge strane, Internacional je doživio osmi poraz.

Otrant se mučio u Igalu. Trebao je timu Dejana Vukićevića 51. minut da slomi otpor domaćinu na stadionu Solila. Ju Horike je donio prednost Ulcinjanima, a pobjedu je potvrdio Anđelo Rudović u 72. minutu.

U posljednja dva meča viđena su dva remija. Iskra i Lovćen su u Danilovgradu podijelili bodove (0:0), dok su Kom i Grbalj odigrali 1:1. Gol za Zlatičane u 78. minutu postigao je Vladimir Perišić sa bijele tačke, dok je izjednačenje Grblju i bod svom timu donio rezervista Nikola Stanišić u 87. minutu.