REMI KADETA SA ALBANIJOM

“Bili smo bolji, ali su falili golovi”

Kadetske reprezentacije Crne Gore i Albanije remizirale su rezultatom 0:0 u drugom prijateljskom meču.

Naša selekcija imala je nekoliko dobih šansi na stadionu Ljoro Borići u Skadru. U osmom minutu Vuk Pavićević je dao dobar pas za Đorđa Fabrisa, koji je bio neprecizan. Tri minuta kasnije ponovo je Fabris šutirao, ovog puta je golman domaćin odbranio taj pokušaj.

Dvadesetak minuta prije kraja Fabris je šutira preko gola, dok je u prilici bio i Andrej Kartal u 86. minutu, nakon lopte Viktora Lesjaka.

Takmičarski smo bili na veoma dobrom nivo, energetski skoro na maksimumu i mnogo bolji u posjedu lopte i kreaciji. Kad se sve sabere, večeras su nam falili samo golovi, za koje je bilo prilika. Raduje me kontinuitet dobrih izdanja, mislim da sazrijevamo kao pojedinci i ekipa. Čestitam momcima, večeras smo bili bolji od veoma kvalitetne ekipe Albanije“, kazao je selektor Radovan Kavaja.