2. CFL / 4. KOLO

Bivši prvoligaši sigurni

Pobjede Mladosti Lob.Bet i Rudara. Foto: FSCG

Rudar je nakon neočekivanog gubitka bodova u derbiju sjevera, nastavio sa pobjedama u Drugoj ligi. Dojučerašnji prvoligaši su u 4. kolu pobijedili Iskru u Danilovgradu sa 2:0 (1:0).

Strijelac oba pogotka bio je internacionalac iz Sjeverne Makedonije, Antonio Božinoski.

Prvi je postigao u 32. minutu kada je odbitak, iskosa, iz neposredne blizine, upakovao u mrežu.

Dvadesetčetvorogodišnji Makedonac je u 84. minutu rutinskim udarcem po zemlji završio akciju Pljevljaka i postavio konačan rezultat.

Pobjedu je ubilježio još jedan doskorašnji prvoligaš, Mladost Lob.Bet protiv Grblja, na krilima rezervista rezultatom 2:0 (1:0)

Igrao se 39. minut kada su domaći poveli.

Lazar Lambulić je iskoristio neopreznost odbrane Grbljana i sam, sa sedam metara poslao loptu pod prečku.

Inače, Lambulić je u igru ušao 13 minuta ranije, umjesto Jovana Vujisića.

Prednost Mladosti Lob.Bet udvostručio je još jedan rezervista, Branislav Kocić, nakon duplog pasa sa Anđelkom Jovanovićem.

Ibar – Kom 2:0 (1:0)