BUNDESLIGA /13.KOLO

Blijedi Bajern slavio u zaostalom kolu

Fudbaleri Bajerna nisu imali puno vremena da tuguju zbog neočekivanog poraza od Verdera, jer su već danas imali okršaj zaostalog 13. kola protiv ekipe Union Berlina.

Tim Tomasa Tuhela uspio je da slavi 1:0 pogotkom Rafaela Gerera na startu drugog poluvremena i tako održi korak za vodećim Leverkuzenom. Bavarci su sada na četiri boda zaostatka za Farmaceutima.

Nisu blistali igrači Bajerna uprkos tome što su imali mnogo više od igre i dominirali tokom većeg dela utakmice, ali teško su stvarali šanse. Jedan gol poništen je Hariju Kejnu zbog ofsajd pozicije.

Valja pomenuti da je u 75. minutu posle sukoba trenera Uniona Nenada Bjelice i fudbalera Bajerna Liroja Sanea crveni karton dobio hrvatski stručnjak.

Union će u narednom kolu igrati protiv fenjeraša Darmštada, dok će Bajern na gostovanje ekipi Augzburga.