Bokelj je nepobjediv, preokret u režiji Baba Muse Alhasana

Pobjedom Bokelja nad Podgoricom, 2:1, na stadionu pod Vrmcem završeno je osmo kolo Druge fudbalske lige.

Poveli su gosti u 18. minutu. Šutirao je Anđelko Jovanović iz velike udaljenosti, a pravac lopte skrenuo je Takeru Komija i došao do svog šestog gola u sezoni čime se dodatno izdvojio na vrhu liste strijelaca.

Nije se dugo čekalo na odgovor Bokelja. U 32. minutu Dejan Pepić je poslije duplog pasa sa Igor Počekom centrirao, a na pravom mjestu je bio Baba Musa Alhasan.

Domaći su imali inicijativu tokom drugog dijela igre, a pritisak se isplatio u 78. minutu. Režiser potpunog preokreta Bokelja bio je Baba Musa Alhasan koji je ponovo pogodio za veliko slavlje domaćih fudbalera.

Šutirao je sa nekih 18 metara, a lopta je nezgodno odskočila i prevarila golmana Petra Radulovića.

Bokelj ne zna za poraz od početka sezone i nalazi se na prvom mjestu drugoligaškog karavana sa 18 bodova, tri više od Igala i Otranta.

Sa druge strane ovim porazom Podgorica je prekinula niz od tri uzastopne pobjede, a ukupno šest mečeva bez poraza u Drugoj ligi.

U narednom kolu Bokelj gostuje Internacionalu, dok će Podgorica dočekuje Berane.

Berane – Otrant 0:2 (0:1)