POGODAK NAŠEG REPREZENTATIVCA

Budan je Krstović!

Krstović pronašao put do mreže, FOTO: Lecce

Prvi gol Nikole Krstovića u 2024. godini! Prvi gol napadača crnogorske reprezentacije još od početka novembra prošle godine kada je zatresao mrežu Sasuola.

Leće je poveo protiv Đenove u gostima, a naš stameni ofanzivac mogao je i ranije da se upiše u strijelce, ali mu je udarac sa bijele tačke zaustavio golman domaćina – Martinez.

Nije to mnogo uticalo na samopouzdanje nekadašnjeg golgetera Zete i Dunajske Strede, u 31. minutu uputio je snažan udarac sa distance, lopta je zakačila protivničkog defanzivca, promijenila smjer i završila u mreži.

Za Krstovića je ovo peti gol u Seriji A, ali ovim pogotkom zadovoljena je samo individualna statistika crnogorskog reprezentativca, jer je u drugom poluvremenu Đenova golovima Matea Retegija i Kaleba Eubana došla do pobjede od 2:1.