VIDEO Bum, bum, bum – Krstović za istoriju

Nikola Krstović se ne zaustavlja. Foto: Leće

Treća utakmica i treći gol Nikole Krstovića za Leće!

Nakon pogadaka protiv Fiorentine (2:2) u gradu Leonarda da Vinćija te na Via del Mareu u pobjedi nad Salernitanom (2:0), nezaustavljivi golgeter sada je pogodio u gostima i protiv Monce u 4. kolu Serije A koji je završen 1:1.

Već u trećem minutu gosti su iznudili penal, a odgovornost preuzeo 23-godišnji Krstović te rutinski prevario golmana i poslao loptu pod prečku za 0:1.

Krstović je postao prvi igrač Lećea koji je postigao tri gola u isto toliko premijernih utakmica. Jednostavno, istorija na Apeninima!

Interesantno, italijanska Liga je nešto slično predosjetila uoči utakmice, podijelivši video zagrijavanja našeg napadača. I pogodila…

Naravno, između klupske scene valja pomenuti i njegov gol za Crnu Goru protiv Litvanije (2:2) u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

Definitivno, sjajna forma nekadašnjeg igrača Zete, Crvene zvezde i Dunajske Strede, s kojim bi Leće moglo da bude apsolutni hit ovogodišnjeg prvenstva.

U međuvremenu je Andrea Kolpani poravnao rezultat na 1:1 u 24. minutu nakon asistencije Lorenca Kolomba, što će se ispostaviti kao konačan rezultat, koji je završen deset na deset (crvene kartone zaradili su Federiko Baskiroto iz Lećea, i Luka Kaldirola iz redova domaće ekipe).