Camaj: Najdraži gol u karijeri. Radulović: Nedostajalo iskustva da izjednačim

Evrogol Dritona Camaja u 60. minutu, dobar potez, ali loša završnica Andrije Radulovića par minuta kasnije – jedine dvije situacije vrijedne pomene od crnogorskih fudbalera u teškom porazu od Češke (1:4) u prijateljskom meču pod Goricom. “Knedličke” sa kombinovanim sastavom očitale su lekciju našim momcima u sablasnoj atmosferi najvećeg stadiona u državi.

Iskreno, najljepši i najdraži gol u mojoj karijeri. Šteta što je ovakav ishod. Junski termin nam definitivno ne prija, došli smo svi umorni nakon naporne sezone. Dobra je stvar što smo dobili šansu mi koji smo u prethodnom periodu manje igrali“, rekao je Driton Camaj.

Fudbaler Kišvarde je kazao da je očekivao da će dobiti šansu i u kvalifikacionom meču sa Mađarima.

Spremao sam se dugo za taj meč, afirmisao sam se kao igrač tamo i očekivao sam da ću igrati. Ipak, poštujem odluku selektora, ja ću se i dalje odazivati pozivu i sa ponosom nositi ovaj dres i grb“, dodao je Camaj.

Radulović u prodoru (foto: Dejan Lopičič)

Andrija Radulović je propustio veliku priliku da izjednači na 2:2, ali je bio jedan od rijetkih koji su zaslužili prelaznu ocjenu u redovima “crvenih”.

Drago mi je što sam debitovao za nacionalni tim i iskoristio bih priliku da se zahvalim stručnom štabu na pozivu. Naravno, nije mi milo zbog konačnog rezultata i moje promašene šanse koja bi sigurno promijenila tok utakmice. Možda je tu i nedostatak iskustva učinio svoje, ali neću padati psihički. Nastaviću naporno da radim i nadam se novom pozivu“, dodao je Andrija Radulović.