MIRKO MARIĆ

“Čestitam djevojkama, ali prvo poluvrijeme nije bilo dobro”

Ženska fudbalska reprezentacija Crne Gore sigurnim trijumfom nad Andorom, 6:1, započela je kvalifikacije za Evropsko prvenstvo naredne godine.

Ipak, selektor Mirko Marić nije bio zadovoljan viđenim u prvom poluvremenu za koje smatra da je jedno od najslabijih za njegov tim u posljednje vrijeme.

Čestitam djevojkama na pobjedi, ovo je dobar rezultat. Ali, mislim da smo slabo odigrali prvo poluvrijeme, ta igra je jedna od naših najslabijih u posljednje vrijeme. Sve ono što smo se dogovarali nijesmo ispoštovali. Ipak, bitno je da smo upisali pobjedu, prva tri boda u kvalifikacijama. Sada je važno da se odmorimo za naredni meč, protiv Farskih ostrva“, rekao je Marić.

U drugom kolu kvalifikacija Crna Gora dočekuje Farska ostrva, 9. aprila od 16 časova i 30 minuta.