CRNA GORA – MAĐARSKA 0:0, hrabra partija Sokola, ali mreže mirovale

Fudbalska reprezentacija Crne Gore remizirala je sa selekcijom Mađarske, 0:0, u trećem kolu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.

Posebno dobro je bilo prvo poluvrijeme za momke Miodraga Radulovića. Imali su Sokoli nekoliko šansi da načnu mrežu ispred koje je stajao golman Dibus, ali nisu uspjeli.

Drugo poluvrijeme proteklo je u velikoj borbi oba tima, koja nije donijela previše prilika ni na jednoj ni na drugoj strani.

KRAJ! Crna Gora i Mađarska podijelile su bodove u Podgorici – 0:0.

U 86. minutu naši momci su došli do prve prilike u drugom dijelu igre. Vukčević je centrirao, a rezervista Osmajić nije baš najbolje reagovao sa nekih 7-8 metara od gola.

Počelo je drugo poluvrijeme. IDEMO SOKOLI!

Kraj prvog poluvremena. Mnogo bolja Crna Gora, nekoliko sjajnih šansi, ali mreže su mirovale – 0:0.

Pokušaj kapitena Jovetića u 27. minutu sa lijeve strane, ali lopta je otišla pored gola.

Nova šansa za Sokole. Opalio je Savićević više od 20 metara, ali je golman Mađarske dobro intervenisao.

Prva velika šansa za Crnu Goru. Janković je centrirao, a Nađ je skrenuo loptu koja je završila na prečki.

Sve je spremno za početak meča pod Goricom. SREĆNO SOKOLI!

Situacija na tabeli nakon nepotpunog trećeg kola.