Crnogorske fudbalerke pokazale pravo lice – petarda u Moldaviji

Ženska fudbalska reprezentacija Crne Gore deklasirala je selekciju Moldavije u Kišinjevu u drugom prijateljskom meču – 5:0. Prije samo tri dana domaćin je slavio protiv naših djevojaka 2:1.

Selektor Mirko Marić bio je svjestan loše igre u tom meču te je izjavio da se nada da će taj poraz spustiti njegov tim na zemlju.

Očigledno da se to i dogodilo. Crnogorske fudbalerke danas su pokazale sasvim drugo lice, ono mnogo bolje i ubjedljivo slavile.

Nakon samo devet minuta igre pogodila je Helena Božić. Na poluvrijeme se otišlo sa vođstvom našeg tima – 1:0.

U drugom dijelu igre raspucane naše djevojke. Poslije samo četiri minuta u drugom poluvremenu Armisa Kuč pogađa za 2:0.

Na 3:0 povisila je Medina Dešić, koja je pogodila i prije tri dana.

Četvrti gol naše reprezentacije u 65. minutu postigla je Jasna Đoković.

Konačnih 5:0 je na 10 minuta prije kraja postavila mlada igračica Breznice, Anđela Tošković.

Sljedeću utakmicu naše djevojke igraju 22. septembra protiv Farskih ostrva u okviru Lige nacija.