AZIJSKI KUP

Debitant izbacio Radulovića i Liban

Fudbaleri Libana koje sa klupe predvodi bivši selektor Crne Gore, Miodrag Radulović, eliminisani su sa Azijskog kupa. Danas su poslije preokreta poraženi od debitanta na ovom takmičenju, Tadžikistana, 2:1.

Poslije prvog poluvremena u kojem nije bilo golova, drugi dio igre počeo je bajkovito za izabranice crnogorskog trenera. U 47. minutu bivši igrač splitskog Hajduka, Basel Žradi doveo je Liban u vođstvo.

Međutim, situacija se zakomplikovala poslije direktnog crvenog kartona koji je u 56. minutu zaradio El Zein.

U ofanzivu su krenuli Tadžikistanci, a do poravnanja stigli su u 80. minutu poslije gola Umarbaeva. Konačni nokaut Libanaca uslijedio je u drugom minutu sudijske nadoknade kada je pogodio Kamrokulov.

Katar – Kina 1:0