Đuranović otpisao gruzijske “policajce”

Pošto su crnogorski klubovi nastavili da se brukaju po fudbalskim periferijama Starog kontinenta, ostaje nam da pratimo naše internacionalce.

Večeras je sve što mu je u opisu radnog mjesta odradio nekadašnji mladi reprezentativac Crne Gore, Uroš Đuranović.

Napadač iz Danilovgrada je donio pobjedu i prolaz u treće kolo kvalifikacija za Ligu konferencija svom Hamrunu. Tačnije, Đuranović je bio strijelac jedinog gola u duelu Maltežana i domaćeg Dinamo Tbilisija na stadionu “Boris Paičadze”.

Uroš je mrežu gruzijskih “policajaca” pogodio u drugom minutu sudijske nadoknade vremena u prvom poluvremenu.

Hamrun je slavio i u prvom meču rezultatom 2:1 i u narednoj rundi će igrati sa Ferencvarošem za plasman u plej-of Lige konferencija.

Đuranović međutim neće nastupati u prvom meču sa mađarskim velikanom, pošto je u prvom minutu drugog poluvremena zaradio crveni karton.