VIDEO Drugi gol u devet dana, Cmiljanić donio pobjedu

Cmiljanić veza dva gola. Screenshot

Boris Cmiljanić postigao je dva gola u devet dana za kazahstanski Kicilžar.

Nekadašnji mladi reprezentativac Crne Gore donio je pobjedu svom timu nad Aksuom 1:0 u 20. kolu tamošnje Premijer lige. Cmiljanić je pogodio u 10. minutu za, ispostaviće se, treći trijumf u posljednjih šest prvenstvenih utakmica.

Sjajan dribling i potom nepogrešiva realizacija.

Podsjetimo, 27-godišnji napadač iz Bijelog Polja pogodio je i 19. avgusta u pobjedi nad Kaspijem 1:2. Cmiljanić je tada, nakon centaršuta sa lijeve strane, odlično reagovao u 57. minutu i iz prve poslao loptu u mrežu te najavio slavlje Kicilžara u gostima nakon četiri mjeseca posta, odnosno osam utakmica.

Cmiljanićev put prostire se od Budućnosti, preko mladog tima PSV-a, španske Ueske i Levantea B, pa sve do slovačkog Slovana iz Bratislava i Zlate Moravce, austrijske Admire, Sarajeva, dok je prošlu sezonu proveo u Dečiću, u čijem dresu je pogađao ukupno osam puta.