2. CFL / 21. KOLO

Dujović dva puta matirao bivši klub

Kolo broj 21 kada je u pitanju Druga crnogorska fudbalska liga zatvorili su fudbaleri Koma i Igala, a kao pobjednik iz utakmice je izašao tim sa crnogorske obale koji je slavio 2:0.

Uprkos tome što je na prethodna četiri meča postignuto po tri gola, meč na Zlatici nije obećavao. Bez prilika su bili i jedni i drugi, sve do 35. minuta kada je tišinu prekinuo Balša Dujović koji je iskoristio odličan pas Uroša Vesića i doveo Igaljane u vođstvo.

Pogodak je probudio svih 22 igrača na terenu, Kom je pokušavao što prije da dođe do izjednačenja, ali jednostavno nisu uspijevali u svojoj namjeri.

Da stvar bude gore po domaćina, raspoložen je na terenu bio upravo bivši igrač Zlatičana Dujović pa je udarcem sa više od 20 metara hiruški precizno zatresao mrežu i postigao drugi gol na utakmici. Igrao se 58. minut.

Imao je Dujović u finišu meča da postigne i het-trik kada je šutirao sa desne strane, ali je lopta prošla pored stative.

Uprkos porazu Kom ima 25 bodova i na šestoj je poziciji, sa jednim bodom više od Igala.

Bokelj – Iskra 3:0