Greške odvele Kavajine pulene u poraz

Crnogorski kadeti poraženi su od vršnjaka iz Azerbejdžana i u drugom prijateljskom meču. Momci Radovana Kavaje su nakon 1:4 u prvom duelu, danas pružili bolju partiju, ali su poraženi 1:2 od domaćina.

Azerbejdžan je poveo golom Akbara Maharamova nakon samo tri minuta igre, dok je vođstvo Azera udvostručio Hasan Nazarli iz sumnjivog jedanaesterca u 32. minutu.

Konačan rezultat postavio je Petar Jauković u 53. minutu.

Naši kadeti su cijelo drugo poluvrijeme igrali sa igračem manje, pošto je u trećem minutu sudijske nadoknade prvog poluvremena crveni karton zaradio Maksim Đukić.

Ako se može biti zadovoljan porazom, onda je to slučaj ovog puta. Ovo nam je jedna od boljih utakmica što se tiče odnosa i zalaganja, ali i agresivnosti, o čemu govori veliki broj žutih kartona. Imali smo igrača manje cijelo drugo poluvrijeme, ali smo uprkos tome odigrali dobro, postigli gol, imali još dobrih šansi. Nažalost, ponovo je bilo grešaka, koje su direktno uticale na rezultat“, kazao je selektor Radovan Kavaja.