2. CFL / 8. KOLO

Ibar iznenadio Lovćen, četvrti uzastopni remi Rudara, pobjeda Grblja

Odigrane su tri utakmice 8. kola 2. CFL. Ibar je pobijedio Lovćen 2:1, Rudar ponovo remizirao, sa Igalom 1:1, dok je Grbalj minimalnim rezultatom bio bolji od Koma 1:0 u Radanovićima.

Tim iz Rožaja je savladao Cetinjane nakon preokreta na Starom aerodromu. Lovćen je poveo već u 2. minutu. Petar Radičković je centrirao, golman Rajko Boljević u želji da izboksuje loptu pogodio Lazara Stanišića, a lopta je potom završila u mreži.

Rožajci su izjednačili u 58. minutu. Đorđe Magdelinić je dobio sjajan pas nakon brzo izvedenog prekida i matirao Vuka Vujovića.

Raspoloženi Magdelinić uspio je da preokrene rezultat u 68. minutu, nakon što je lijepo šutirao sa desne strane nisko u dalji ugao. Ibar je ostvario drugi trijumf u sezoni i ima 8 bodova, dok je Lovćen ostao na 11.

Rudar se pretplatio na remije u 2. CFL. Pljevljaci su ponovo osvojili bod, četvrti uzastopni put u šampionatu, protiv Igala u gostima, 1:1.

Rudar je prvi gol na meču postigao u 36. minutu. Vanja Vučićević je lijepo zahvatio volej sa desne strane i pogodio za 0:1. Domaći su uspjeli da izjednače u 68. minutu. Centaršut sa desne strane i Milija Golubović je u želji da interveniše zatresao sopstvenu mrežu.

Tim iz Pljevalja je na diobi prvog sa Mladosti Lob.bet sa po 14 poena, ali i uz dva meča više. Igalo je četvrto sa 11.

Grbalj je protiv Koma stigao do drugog trijumfa u sezoni. Tim iz Radanovića je poveo u 26. minutu. Uroš Bulatović je šutirao, Ognjen Milović nije dobro intervenisao, a poklon je iskoristio Aleksa Beskorvajni i sproveo loptu u mrežu.

Grbljani su osvojili sedmi poen, dok je Kom zakucan na nuli.