2. CFL / 4. KOLO

Ibar zakucao Kom za dno tabele

Fudbaleri Ibra savladali su Kom 2:0 u 4. kolu 2. CFL. Rožajci su tako zakucali Zlatičane za dno tabele, pošto su i nakon trećeg meča ostali na nuli i to čak i bez datog gola.

Ibar je imao terensku incijativu na startu. Međutim i pored toga nije bilo pravih šansi do momenta kada se zatresla mreža u 29. minutu. Mirzet Murić je odlično centrirao a Rijad Bralić je glavom od stative matirao Ognjena Milovića. Kom je bio potpuno bezopasan u prvom poluvremenu.

Tim sa Zlatice u nastavku počeo malo agilnije, pokušavao da stvara šanse, ali im to nije polazilo za nogom. Često je nedostajao završni pas koji bi ekipu Ivana Milića doveo u priliku za pogodak. Veliku priliku je Rijad Bralić imao da postigne novi gol, ali je poslao loptu pored gola iz izgledne situacije.

Tim sa Zlatice imao je priliku preko Andrije Radonjića, ali je iz voleja šutirao pored lijeve stative. Veliku šansu imao je Radonjić, ali je veoma loše zahvatio centaršut i šutirao daleko pored stative.

Ibar je duplirao prednost u 73. minutu. Šinja Ueda je povukao kontru, pronašao Đorđa Magdelinića, koji je lijepo zaobišao golmana Koma Milovića i pogodio praznu mrežu za 2:0. Zlatičani su potom imali polupriliku, sjajan prodor Andrije Radonjića, ali, kao i u prethodnim slučajeva, završni pas nije bio dobar.

Vasilije Osmajlić mogao je da postigne i treći gol za domaće, ali je Milović dobro intervenisao, pa se rezultat nije mijenjao.

Ibar je osvojio četvrti bod, dok je Kom bez poena.

Ibar – Kom 2:0