Igalo, makar na kratko, na vrhu Druge lige

Podgorica od 0:2 do boda (foto: FSCG)

Fudbaleri Igala, makar na kratko, boraviće na prvom mjestu Druge lige.

Igaljani su savladali Internacional 2:1 (2:1) u prvoj od dvije utakmice popodnevnog programa 4. kola.

Podgoričani su poveli preko Kimure u 16. minutu. Međutim, već do 35. minuta preokrenuli su Stefan Vico i njegov imenjak Čobeljić.

Grbalj i Podgorica remizirali su 2:2 (2:0).

Ekipa Aleksandra Nedovića ispustila je dva gola prednosti. Poveli su Trikolori u 22. minutu preko Bojana Pavićevića. Prednost je udvostručio Lazar Sojanović u 35. minutu.

Rezultat 2:0 je bio na snazi do 53. minuta, kada je Balša Mrvaljević postigao svoj prvi gol na meču. Mrvaljeviću je jedanaesterac odbranio Vidoje Popović, ali je ponovo prihvatio loptu i iz drugog pokušaja je poslao u mrežu.

Isti igrač je devet minuta kasnije dobro ispratio akciju svog tima i iskosa sa lijeve strane neometan postigao drugi gol i ispostaviće se, donio bod svom timu.