MILORAD PEKOVIĆ

“Ima još da se igra”

Foto: FSCG

Imao je razloga za zadovoljstvo Milorad Peković nakon što se njegova Sutjeska značajno približila tituli u domaćem šampionatu.

Nikšićani su savladali Dečić 3:0 a na dva kola prije kraja imaju četiri boda više protiv Mornara, nakon što su Barani odigrali bez golova protiv Budućnosti.

Ima još da se igra. Jako bitan meč za nas, dobra ekipa Dečića. Dobro smo ušli u utakmicu, ali u prvom poluvremenu smo imali i problema u defanzivi. Dozvolili smo dosta prostora Dečiću u srednjoj zoni, ali mislim da smo drugo poluvrijeme jako dobro odigrali i zasluženo pobijedili“, kazao je Peković nakon meča.

Sutjeska u narednom kolu gostuje ekipi Mladosti, gdje bi mogla matematički da potvrdi i šesti šampionski naslov u istoriji.

Mislim da je bila jako bitna pobjeda za nas. Međutim, ima još da se igra. Očekuje nas utakmica u srijedu protiv Mladosti. Ostaje nam da se ova dva, tri dana pripremimo za tu utakmicu maksimalno“, zaključio je Peković.

Standings provided by Sofascore
Upiši se
Obavijesti o
0 komentara
S najviše glasova
Najnovije Najstarije
Umetnuti fidbek
Vidi sve komentare