RADOVAN KAVAJA

“Ima još prostora za napredak”

Crnogorski kadeti prikazalil su dobru igru, pogotovo u prvom poluvremenu primijerne utakmice na UEFA razvojnom turniru. Izabranici Radovana Kavaje savladali su Letoniju sa 2:0.

U prvom poluvremenu smo igrali bolje. Imali smo inicijativu, kroz lijepe akcije stvorili nekoliko šansi, ali je završnica ovog puta zatajila. Da smo na odmor otišli sa dva ili više golova prednosti, sigurno bi drugi dio meča imao mirniji tok. Vjerovatno bi u tom slučaju i igrači koji su ušli na poluvremenu igrali opuštenije, više bi pokazali, ovako su bili u nekom grču. Ipak, uspjeli smo da postignemo i drugi gol“, rekao je Kavaja.

Selektor Sokolića je poručio:

Vidljiv je napredak u igri, ali ima još dosta prostora za napredak“.

Drugi meč na turniru naša selekcija igra u četvrtak, sa početkom u 11 časova, a rival je Slovačka.