Internacional još uvijek bez pobjede, Počekov lob poveo Bokelj na vrh tabele

Završeno je treće kolo Druge crnogorske lige.

Podgorica i Internacional su podijelili bodove, 2:2. Nakon samo 10 minuta domaći su stigli do vođstva golom Petra Orlandića koji je pogodio sa bijele tačke.

Izjednačenje novajliji u drugom rangu takmičenja donio je Lazar Rakočević u 68. minutu pogotkom glavom. Potpuni preokret dogodio se u 83. minutu kada je, takođe glavom, pogodio Vukčević.

Međutim, prvu pobjedu Internacionala samo šest minuta kasnije spriječio je Nikola Pavlićević nakon lijepe akcije Podgorice.

Internacional je još uvijek bez pobjede u 2. CFL, dok je za Podgoricu ovo bio prvi remi.

U Kotoru, Bokelj je savladao Iskru 2:0.

Najljepši detalj meča dogodio se u prvom minutu nadoknade. Povukli su domaći kontru, lopta je došla do Počeka koji je prelijepim lobom matirao golmana Radovića.

Pobjedu je u finišu meča potvrdio Dejan Pepić.

Ovom pobjedom Kotorani su zauzeli lidersku poziciju zajedno sa Otrantom.

Posljednji meč u ovom terminu odigrali su Kom i Igalo na Zlatici, a slavili su gosti rezultatom 2:0. Gosti su golove postizali u 61. i 67. minutu, a strijelci su bili Stefan Perović i Andrija Vujičić.