Jezero ponovo odoljelo u Podgorici

Fudbaleri Budućnosti i Jezera remizirali su u četvrtom kolu 1. CFL – 1:1.

Jezero je povelo golom Redžepagića, dok je izjednačenje šampionu donio Vukotić.

Nije to bilo previše interesantno fudbalsko veče na stadionu pod Goricom. U osmom minutu Vasilije Adžić je zaprijetio iz slobodnog udarca sa oko 25 metara, ali je odlično intervenisao golman Jezera, Asanović.

U 41. minutu Alden Škrijelj je zatresao mrežu plavo-bijelih, ali je pogodak poništen zbog ofsajda u kojem se našao fudbaler Plavljana.

Sam finiš utakmice donio je kulminaciju uzbuđenja. U 84. minutu Jezero je povelo. Lukas Bareto je poslije prodora ubacio loptu u peterac Budućnosti, a Redžepagić natrčao na nju i poslao je iza leđa Pavličića.

Činilo se da bi Plavljani mogli ponovo da šokiraju plavo-bijele u Podgorici, međutim, Milan Vukotić ih je spriječio da odnesu sva tri boda iz glavnog grada.

Nakon centaršuta mladi fudbaler šampiona Crne Gore našao se na pravom mjestu i zatresao mrežu Jezera za ispostaviće se konačnih – 1:1.