Kom bez greške, Beranci klize ka regiji

Detalj sa utakmice Kom - Internacional (Foto: FSCG)

U posljednjem meču 14. runde Druge crnogorske fudbalske lige Kom je na Trening kampu FSCG-a nadigrao Berane sa 2:1 i tako ih poslao korak bliže selidbi u treći rang takmičenja.

Poslije prvih 45 minuta nije bilo golova, ali u drugom dijelu igre Zlatičani su probili bedem Beranaca i upisali peti trijumf u sezoni.

Samo četiri minuta igre u drugom poluvremenu bilo je dovoljno Komu za gol. Desetka kluba sa Zlatice, Marko Barac je odlično reagovao glavom poslije centaršuta.

Pitanje pobjednika riješeno je u 75. minutu kada se Andrija Radonjić odlično ubacio sa desne strane i pogodio mrežu Filipa Babovića.

Do kraja su Beranci uspjeli da ublaže poraz. U 89. minutu Filip Ščekić je centrirao, a na drugo stativi dobro je reagovao Aoi Asano.