MINI FUDBAL / EVROPSKO PRVENSTVO

Košmarni finiš za Crnu Goru

Mini fudbal reprezentacija Crne Gore poražena je od Francuske 3:2 u četvrtfinalu Evropskog prvenstva koje se održava u Sarajevu.

Sve je krenulo kao po loju za naše momke koji su u 6. minutu poveli golom Rijada Derviševića, da bi na 2:0 ubrzo povećao prelijepim golom Nikola Popović.

Djelovalo je da izabranici Dejana Raspopovića imaju sve u svojim rukama, ali u nastavku su i Francuzi počeli da igraju.

Sino Sedrik uspio je da smanji na 2:1, ali i dalje je Crna Gora držala prednost. Međutim, kako se bližio finiš desio se pad koncentracije koji je iskoristio Nadir Euvrard i poravnao rezultat.

Sve je vodilo ka penalima, ali je u bukvalno poslednjih 60 sekundi uslijedio šok. Prvo su Francuzi preokrenuli rezultat golom Hasana Dardanija.

Tu uzbuđenjima nije bio kraj, jer je naša reprezentacija dobila penal. Loptu je na bijelu tačku postavio Damjan Otašević ali je nažalost njegov udarac odbranio golman Francuske, što je označilo veliko slavlje Galskih pijetlova.