Leće i Krstović su hit Serije A, Inter demolirao Fiorentinu

Krstović nosio svoj tim do pobjede. (Photo: EXPA/ laPresse/ Giovanni Evangelista/EXPA/Pixsell)

Uzbudljiv dan u Seriji A iza nas.

Najveći hit prvenstva su fudbaleri Lećea. Savladali su Salernitanu (2:0), a golove su postizali Nikola Krstović i Gabrijel Strepeca.

Za našeg napadača ovo je drugi gol u najjačoj italijanskoj ligi u isto toliko nastupa. Poslije tri kola Leće ima sedam osvojenih bodova i dijeli treću poziciju na tabeli sa Juventusom.

Upravo Juventus je u istom terminu kao i Leće (20.45h) igrao svoju utakmicu. Stara dama gostovala je Empoliju. Golovima Danila u 24. minutu i Kijeze u 82. minutu Alegrijevi izabranici slavili su sa 2:0.

Nešto ranije danas Inter je demolirao Fiorentinu na Đuzepe Meaci – 4:0. Golove za Nerazure postizali su Turam, Čalhanoglu i Lautaro Martinez dva puta.

U tom terminu (18.30h) Torino je golom Nemanje Radonjića slavio protiv Đenove.