Leće prekinuo crni niz, Krstović ušao sa klupe

Fudbaleri Lećea prekinuli su niz od 11 mečeva bez pobjede. Na stadionu Via del Mare u 16. kolu Serije A pao je Frosinone – 2:1 (1:1).

Crnogorski reprezentativac Nikola Krstović igrao je poslednjih sedam minuta utakmice, uša u šansu, ali je iskosa sa ljeve strane šutirao pored gola.

Problem za Nikolu je što je strijealc prvog gola za žuto-crvene na meču bio njegov konkurent za mjesto u startnoj postavi, Roberto Pikoli.

Igrao se 20. minut kad je golman gostiju loše ispucao loptu, primio je Lamek Banda i uposlio Pikolija, a ovaj pronašo nebranjeni prostor u prvom uglu za vođstvo Lećea.

Izjednačio je Kaio Žorž u 33. minutu iz jedanaesterca.

Prvu pobjedu Vukovima još od 22. septembra i minimalca protiv Đenove (1:0) donio je Ramadani udarcem sa velike udaljenosti u 89. minutu utakmice.