Ljumović: Ova generacija mora i može mnogo bolje

Pionirska fudbalska reprezentacija Crne Gore nadigrala je danas Maltu sa ubjedljivih 4:1. Prije samo dva dana istog rivala naši momci savladali su sa 1:0.

Ipak, selektor Minja Ljumović, nije bio zadovoljan. Smatra da ova generacija može i mora bolje, a da je pozitivno bilo samo drugo poluvrijeme današnje utakmice.

U početnoj postavi smo dosta promijenili u odnosu na prvi meč. Nijesmo igrali dobro u prvom poluvremenu, posebno u organizaciji napada. Pravili smo dosta tehničkih i taktičkih grešaka. Ipak, nijesmo primili gol i na poluvremenu smo napravili neke izmjene, što je dalo rezultata. Brzo smo dali dva gola, na kraju postigli četiri gola, mogli i još. U ovom dvomeču sa Maltom možemo biti zadovoljni jedino drugim poluvremenom današnje utakmice. Ova generacija mora i može mnogo bolje“, kazao je Ljumović.