Lopta iz udžbenika crnogorskog reprezentativca – Vešović asistent, Janković strijelac u Ligi šampiona

Tešku utakmicu imao je Karabag na startu kvalifikacija za Ligu šampiona i predstavnika Gibraltara, ekipu Linkolna savladao je tek u dubokoj sudijskoj nadokandi – 94. minutu (1:2).

Međutim, pred domaćom publikom u Azerbejdžanu tim za koji nastupaju naši reprezentativci Marko Vešović i Marko Janković igra mnogo lepršavije i bolje i slavio 4:0.

Prvih 45 minuta upravo je obilježio Vešović! Iskusni 31-godišnji bočni fudbaler uputio je fantastičan centaršut ka kaznenom prostoru rivala, a na pravom mjestu bio je reprezentativac Azerbejdžana Balul Mustafazada.

Vešović, koji je ranije nastupao za Legiju, Rijeku, Torino, Crvenu zvezdu i Budućnost, počeo je treću sezonu u dresu Karabaga.

Na terenu protiv Linkolna je od prvog minuta i Marko Janković. Vezni fudbaler je obilježio drugo poluvrijeme i postavio konačnih 4:0 u 65. minutu.

Protivnik Karabagu u drugom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona biće prvak Poljske, Rakov.