Luda završnica u Kotoru – Lovćen bolji od Internacionala

Okršaj najstarijeg i najmlađeg kluba u Crnoj Gori, Lovćena i Internacionala, pripao je cetinjskom klubu 2:1.

Lovćen je poveo u prvom poluvremenu. Igrao se 15. minut kada je nakon centaršuta najbolje reagovao Nikola Perović i zatresao mrežu Milovana Vujisića.

Imao je svoje šanse i najmlađi klub u Crnoj Gori, a uspjeli su u samom finišu da dođu i do poravnanja.

Brzo su izveli aut igrači Internacionala, šutirao je Aleksandar Ćulafić, prvi šut mu je odbranio golman Perović, ali iz odbitka nije imao šansu – Ćulafić je rutinski sproveo loptu u mrežu.

Ipak, u 89. minutu – ponovo Lovćen dolazi do vođstva. Nabačena je lopta iz slobodnog udarca, a u gužvi koja se stvorila u petercu Internacionala najbolje se snašao Marko Draganić i pogodio mrežu protivnika za veliku radost navijača svog kluba.

Podsjećamo, i Lovćen i Internacional su savladali Ibar u baražu te još ranije izborili plasman u Drugu ligu, dok su se Rožajci vratili u Sjevernu regiju.