LA LIGA / 6. KOLO

Majorka uz zvuk sirene do pobjede u Andaluziji

Majorka je pobijedila Betis 2:1 u 6. kolu Primere. Golovi su postizani na početku i kraju meča. Nakon prvih osam minuta vidjeli smo dva pogotka.

Đovani Lo Selso je fantastičnim udarcem sa 20-ak metara zatresao mrežu Majorke u 7. minutu. Treći je to pogodak za sjajnog fudbalera uz jednu asistenciju od početka sezone.

Gosti su odgovorili već u narednom napadu. Kajl Larin je lijepo spustio loptu Danijelu Rodrigezu, koji je rutinski matirao golmana Betisa, za 1:1.

Kada je djelovalo da ćemo vidjeti podjelu bodova, Valeri je nakon prekida u 93. minutu šokirao domaće navijače i odnio sva tri boda na Majorku.

Gosti u osvojili 11. poen i trenutno su peti na tabeli. Betis je ostao na 8. U narednom kolu idu Las Palmasu, dok Majorka ponovo gostuje, Valjadolidu.