PREMIJER LIGA / 31. KOLO

Mnogo kiše i dva pogotka

Foto Paul Terry/IMAGO/PIXSELL

Londonski okršaj bez bodova, a remi ne odgovara niti jednom od dva tima: Vest Hem i Totenhem su igrali 1:1.

Četvrta utakmica zaredom na kojoj Čekićari nijesu uspjeli da pronađu pobjedničku formulu, dok su Spursi usporili ka mjestu koje garantuje Ligu šampiona.

Goste je do prednosti doveo Brenan Džonson u 5. minutu. Krilni ofanzivac biće rival i naših najboljih fudbalera kada se u septembru, u okviru Lige nacija sudare selekcije Crne Gore i Velsa.

Domaćin je brzo odgovorio, pa se nakon kornera Džaroda Bouvena najbolje snašao Kurt Zuma za veliko slavlje na Olimpijskom stadionu.

U nastavku je Vest Hem bio bliži pogotku, ali je Vikario zaustavio pokušaje Antonija i VordPrauza, da bi u posljednjoj sekundi utakmice Udogi došao u izglednu poziciju za goste, ali je Fabijanski bio dobro postavljen.