Ogromnu priliku propustio je Mornar proteklog vikenda.
Barani su nakon remija Sutjeske protiv Arsenala (0:0) imali šansu da se pobjedom izjednače na vrhu tabele 1. CFL sa nikšićkim sastavom ali ih je spotakao Bokelj po drugi put ove sezone. Kotorani su izborili remi na Topolici (0:0) istim rezultatom poput prethodnog međusobnog sureta ovih klubova u Baru 9. novembra prošle godine.
Vetista Bokelja Fatih Muković u razgovoru za Radio Kotor sumirao je utiske sa meča na Topolici.
“Teška utakmica za nas, protiv ekipe koja po meni igra najljepši fudbal u ligi, koja je igrački najbolja, imaju odličnog trenera, a niz od deset pobjeda sve govori. Nismo pošli sa bijelom zastavom, nego da se nadigravamo”, rekao je 24-godišnji fudbaler.
Cilj Kotorana je jasan – opstanak u ligi.
“Imali smo svojih šansi, u prvom poluvremenu smo bili i bolji rival, a u drugom su oni ofanzivnim izmjenama vršili pritisak. Ostaje žal za tri boda, ali moramo se zadovoljit i sa jednim, biće nam ovo dodatni motiv da nastavimo sa ovakvim partijama i da ćemo ostvariti cilj, a to je opstanak u ligi”, zaključio je Muković.
Pretposljednji Bokelj, koji ima bod viška u odnosu na fenjeraša ekipu Jedinstva, u narednom kolu dočekuje Arsenal.