MIRKO VUČINIĆ

“Na putu smo da izrastemo u pravi tim”

Foto: FSCG

Fudbalska reprezentacija Crne Gore odigrala je sjajan meč u Plovdivu. Sokoli su savladali Bugarsku (1:0) u prijateljskom meču, a rezultat nije jedina stvar kojoj se raduje selektor naše selekcije Mirko Vučinić.

“Srećan sam zbog trijumfa, a činjenica da nismo primili gol je dodatni plus za sve nas. Dobro je da kući nosimo pobjedu. Nismo bili u najboljem periodu uoči ovog meča, ali smo igrali dobro i uvijek od golmana, a to je bilo i kod rezultata 1:0. Sproveli smo na terenu ono što smo radili tokom sedmice i mislim da smo na putu da izrastemo u pravi tim”, rekao je Vučinić.

Prokomentarisao je i suparnika.

“Podmladili su ekipu, ali je svakako pred njima lijepa budućnost. U poslednjih deset minuta su nas stisli, tražili su pobjedu, ali smo uspjeli da se odbranimo i da pobijedimo”.

Ipak, još mnogo rada je pred Crnom Gorom…

“Treba mnogo da radimo. U prvom poluvremenu smo tri puta došli do gola, a nismo šutnuli. To treba da popravimo, jer takve situacije treba da koristimo, pa barem da šutnemo”, zaključio je Mirko Vučinić.

Upiši se
Obavijesti o
0 komentara
S najviše glasova
Najnovije Najstarije
Umetnuti fidbek
Vidi sve komentare