Novi krug, novi kiks, Mladost Lob.bet je nerješiva enigma za Budućnost

Nakon devet odigranih kola, okrenuo se krug, pa su se ponovo, sada pod Goricom, sastali Budućnost i Mladost Lob.bet, a utakmica je završena 2:2.

Krenulo je sve dobro po domaće, efektno je iz slobodnog udarca gol postigao Ivan Novović. Ipak, samo par minuta kasnije Mladost je uspjela da izjednači preko Marka Jukića.

Budućnost je nakon izjednačenja Mladosti propustila nekoliko odličnih šansi da opet povede.

U nastavku, djelovalo je da ćemo prisustvovati novoj pobjedi Mladosti nad šampionom, jer je Aleksa Maraš preokrenuo na 2:1, pa je sve mirisalo na situaciju s početka sezone.

Budućnost je pokušavala, napadala, a trud se isplatio na deset minuta prije kraja kada je nakon centaršuta Petra Grbića krajnji rezultat postavio Veljko Batrović koji je bio strijelac i prije četiri dana protiv Petrovca.